EY BAHÇELİ, EY ŞEFKAT ÇETİN, ALDINIZ MAZLUMUN AHINI, ÇIKAR AHESTE AHESTE..!.

09 Ocak 2013

MHP'Lİ RUHSAR DEMİREL BU İŞE NE DİYECEK..?

MHP'Lİ RUHSAL DEMİREL BU İŞİN HESABINI VEREBİLECEK  Mİ..?


KOZLU'DA 8  KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ MADEN OCAĞINI İŞLETEN FİRMANIN SAHİBİ MHP'Lİ VEKİL RUHSAR DEMİREL'İN EŞİ...

ŞAFAK SIRRI DEMİREL..

Kozlu'da 8 madencinin hayatını kaybettiği maden ocağındaki taşeron firmanın sahibi MHP'li vekilin eşi çıktı.


Zonguldak'ta 8 madenciye mezar olan madenle ilgili ilginç ayrıntı... Kozlu'da grizu faciasının yaşandığı madenin işletmecisi taşeron STAR İnşaat'ın sahibinin MHP'li Vekil Ruhsar Demirel'in eşi olduğu ortaya çıktı.

MADENCİLİKTE TECRÜBESİ YOK

Resmi kayıtlara göre, madencilikte tecrübesi olmayan STAR İnşaat'ın Genel Müdürü de Yönetim Kurulu Başkanı da Şafak Sırrı Demirel. Şirketin yüzde yüz sahibi olduğu Depar pazarlamanın telefonları bir konuta ait çıkarken, grubun diğer iştiraki Pano Madencilik'te de ilginç bağlantılar göze çarpıyor. Pano Madencilik'in diğer iki ortağından biri Türkiye Taşkömürü Kurumu Müdürü Dursun Akyürek.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu'nun esas işi, kok kömürü için sondaj yapmak.
Bu düzen utansın!
Akşam gazetesinden Aslı Işık'ın haberine göre, deniz seviyesinin 630 metre altında sondaj yapma işi, madencilikte hiçbir tecrübesi olmayan Star İnşaat'a ihale edilmiş. Şirket, Nisan 2008'de aldığı işi zamanında bitiremeyince iki defa ek süre verilmiş. Hem de 14,242 milyon dolarlık ek işle birlikte.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI RUHSAR DEMİREL'DE AYNI ŞİRKETİN ORTAĞI İDİ..
 
İşin diğer ilginç bir yanı ise, halehazırda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin en yakın çalışma arkadaşlarından biri olan, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletveki Ruhsar Demirel'in de, 2006 yılına kadar bu şirketin ortağı olduğu ortaya çıktı.
fAKAT, MHP'deki faaliyetlerine daha çok zaman ayırmak isteyen Ruhsar Demirel, daha sonra hisselerini sembolik'de olsa eşi Şafak Sırrı Demirel'e devrederek ayrıldı.

Ne gariptir ki, 1992 yılında Ankara'da kurulduğu ifade edilen 87341 Sicil No'lu bu şirket( Star İnşaat ve Ticaret A.Ş)  bugüne kadar maden arama yada kömür işletmeleriyle ilgili hiçbir faaliyette bulunmamış.


*** 

Şafak Sırrı DEMİREL ‘in Kaya Artemis Kumarhanesine Kumar Borçları Olduğu Ortaya Çıktı…

Şafak Sırrı DEMİREL ‘in Kaya Artemis Kumarhanesine Kumar Borçları Olduğu Ortaya Çıktı…
Ankara ilinde ikamet eden Şafak Sırrı DEMİREL‘inn Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nde kurulu Meriç Burak KAYA’ nın patronluğunu yapmış olduğu Kaya Artemis İsimli Kumarhanede kumar sermayesi karşılığında borçlanarak imzaladığı senetlerin Kaya Artemis Kumarhanesinin tetikçi tahsilatçıları tarafından icraya konulduğu ortaya çıktı. (tetikçi tahsilatçı demek, kayıt dışı edinilen alacak bakiyelerinin 3. kişi adına tahsil edilmeye çalışılması yolu)
İstanbul 9. icra dairesinin 2010/17298 nolu icra dosyasının borçlusu Şafak Sırrı DEMİREL ‘in kumar borcuna müteakip senet alacaklısı Yönetim Kurulu Başkanı Meriç Burak KAYA, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Doruk KAYA ve Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir Coşkun KUBİLAY olan Kaya Turistik Tesisleri Titreyengöl Otelcilik A.Ş. olmasına rağmen, senet alacaklısının başka bir şahıs olması, üstelik senedin resmi ciroyla devredilmeden bu şahıs adına doğrudan alacaklı olarak düzenlenmesi sonrası tahsile verilmesinin oluşturmuş olduğu usulsüzlük boyutunun adli makamlarca takibe alınmasının gerekliliği aşikardır.
engelsizhaberci.com olarak bize düşen Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve durumu Türkiye Cumhuriyeti Devleti Adli merciilerine bildirerek takdirlerini beklemektir.
Haberde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur…

Kaynak: logo
------------------------------------------------------------------

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH GÜLEN VAR !

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH  GÜLEN VAR  !
"Ergenekon diye bir örgüt yoktur, bu Ergenekon tertibinin arkasında Fethullah Gülen vardır !" diyen Gareth JENKİNS bu iddiasını yayınladığı bir raporla belgeledi. Raporu görmek için üstteki resmin üzerine tıklayınız !...

ARŞİV YAZILARIM