09 Ocak 2013

MHP'Lİ RUHSAR DEMİREL BU İŞE NE DİYECEK..?

MHP'Lİ RUHSAL DEMİREL BU İŞİN HESABINI VEREBİLECEK  Mİ..?


KOZLU'DA 8  KİŞİNİN HAYATINI KAYBETTİĞİ MADEN OCAĞINI İŞLETEN FİRMANIN SAHİBİ MHP'Lİ VEKİL RUHSAR DEMİREL'İN EŞİ...

ŞAFAK SIRRI DEMİREL..

Kozlu'da 8 madencinin hayatını kaybettiği maden ocağındaki taşeron firmanın sahibi MHP'li vekilin eşi çıktı.


Zonguldak'ta 8 madenciye mezar olan madenle ilgili ilginç ayrıntı... Kozlu'da grizu faciasının yaşandığı madenin işletmecisi taşeron STAR İnşaat'ın sahibinin MHP'li Vekil Ruhsar Demirel'in eşi olduğu ortaya çıktı.

MADENCİLİKTE TECRÜBESİ YOK

Resmi kayıtlara göre, madencilikte tecrübesi olmayan STAR İnşaat'ın Genel Müdürü de Yönetim Kurulu Başkanı da Şafak Sırrı Demirel. Şirketin yüzde yüz sahibi olduğu Depar pazarlamanın telefonları bir konuta ait çıkarken, grubun diğer iştiraki Pano Madencilik'te de ilginç bağlantılar göze çarpıyor. Pano Madencilik'in diğer iki ortağından biri Türkiye Taşkömürü Kurumu Müdürü Dursun Akyürek.
Türkiye Taş Kömürü Kurumu'nun esas işi, kok kömürü için sondaj yapmak.
Bu düzen utansın!
Akşam gazetesinden Aslı Işık'ın haberine göre, deniz seviyesinin 630 metre altında sondaj yapma işi, madencilikte hiçbir tecrübesi olmayan Star İnşaat'a ihale edilmiş. Şirket, Nisan 2008'de aldığı işi zamanında bitiremeyince iki defa ek süre verilmiş. Hem de 14,242 milyon dolarlık ek işle birlikte.

MHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI RUHSAR DEMİREL'DE AYNI ŞİRKETİN ORTAĞI İDİ..
 
İşin diğer ilginç bir yanı ise, halehazırda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin en yakın çalışma arkadaşlarından biri olan, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletveki Ruhsar Demirel'in de, 2006 yılına kadar bu şirketin ortağı olduğu ortaya çıktı.
fAKAT, MHP'deki faaliyetlerine daha çok zaman ayırmak isteyen Ruhsar Demirel, daha sonra hisselerini sembolik'de olsa eşi Şafak Sırrı Demirel'e devrederek ayrıldı.

Ne gariptir ki, 1992 yılında Ankara'da kurulduğu ifade edilen 87341 Sicil No'lu bu şirket( Star İnşaat ve Ticaret A.Ş)  bugüne kadar maden arama yada kömür işletmeleriyle ilgili hiçbir faaliyette bulunmamış.


*** 

Şafak Sırrı DEMİREL ‘in Kaya Artemis Kumarhanesine Kumar Borçları Olduğu Ortaya Çıktı…

Şafak Sırrı DEMİREL ‘in Kaya Artemis Kumarhanesine Kumar Borçları Olduğu Ortaya Çıktı…
Ankara ilinde ikamet eden Şafak Sırrı DEMİREL‘inn Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ nde kurulu Meriç Burak KAYA’ nın patronluğunu yapmış olduğu Kaya Artemis İsimli Kumarhanede kumar sermayesi karşılığında borçlanarak imzaladığı senetlerin Kaya Artemis Kumarhanesinin tetikçi tahsilatçıları tarafından icraya konulduğu ortaya çıktı. (tetikçi tahsilatçı demek, kayıt dışı edinilen alacak bakiyelerinin 3. kişi adına tahsil edilmeye çalışılması yolu)
İstanbul 9. icra dairesinin 2010/17298 nolu icra dosyasının borçlusu Şafak Sırrı DEMİREL ‘in kumar borcuna müteakip senet alacaklısı Yönetim Kurulu Başkanı Meriç Burak KAYA, Yönetim Kurulu Başkan yardımcısı Doruk KAYA ve Yönetim Kurulu Üyesi Cihangir Coşkun KUBİLAY olan Kaya Turistik Tesisleri Titreyengöl Otelcilik A.Ş. olmasına rağmen, senet alacaklısının başka bir şahıs olması, üstelik senedin resmi ciroyla devredilmeden bu şahıs adına doğrudan alacaklı olarak düzenlenmesi sonrası tahsile verilmesinin oluşturmuş olduğu usulsüzlük boyutunun adli makamlarca takibe alınmasının gerekliliği aşikardır.
engelsizhaberci.com olarak bize düşen Basının haber verme hakkı gereği kamuoyunu aydınlatmak ve durumu Türkiye Cumhuriyeti Devleti Adli merciilerine bildirerek takdirlerini beklemektir.
Haberde adı geçen herkesin cevap ve düzeltme hakkı mahfuzdur…

Kaynak: logo
------------------------------------------------------------------

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH GÜLEN VAR !

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH  GÜLEN VAR  !
"Ergenekon diye bir örgüt yoktur, bu Ergenekon tertibinin arkasında Fethullah Gülen vardır !" diyen Gareth JENKİNS bu iddiasını yayınladığı bir raporla belgeledi. Raporu görmek için üstteki resmin üzerine tıklayınız !...

Dicle Üniversitesi’nin 2009-2010 Akademik Yılı açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, PKK terör örgütünün renklerinde elbise giymiş bir genç kız tarafından çiçeklerle karşılandı. Çiçeklerde PKK renklerini barındırıyordu. DTP'li Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir , Arınç'a hitaben "mensubu olduğum camia size büyük bir sempati duyuyor" dedi.Bülent Arınç bu Diyarbakır gezisinde bol bol gözyaşı döktü, ağladı, hasret giderdi.... Kendisini karşılayan genç kızla kucaklaştı... Osman Baydemir ve yandaşları Bülent Arınç'ı niye bu kadar seviyor acaba ?....

İŞTE KÜRT AÇILIMI BU !...

İŞTE  KÜRT  AÇILIMI  BU !...
İŞTE, AKP İLE EŞKİYABAŞININ MECLİSTEKİ UZANTISI OLAN DTP ARASINDAKİ BUZLARI ERİTEN MÜTHİŞ BULUŞMA !... AKP'Lİ TBMM BAŞKANI MEHMET ALİ ŞAHİN, KÜRT AÇILIMI BÖYLE OLUR, DERCESİNE DTP'Lİ MİLLETVEKİLİ SELAHATTİN DEMİRTAŞLA BÖYLE KUCAKLAŞIYOR... İMRALI'DAKİ EŞKİYABAŞI BU GÖRÜNTÜLERDEN OLDUKÇA MEMNUN OLMALI DEĞİL Mİ ?...

İYİ BAKIN, SİYASETİN RANTINI YİYENLER NASIL DEĞİŞİYOR !

İYİ BAKIN, SİYASETİN RANTINI YİYENLER NASIL DEĞİŞİYOR !
SON OSMANLI HANEDANI !...

ARŞİV YAZILARIM

DENİZ FENERİ HORTUM ŞEBEKESİ !

ABD'NİN STRATEJİK ORTAĞI ve BOP EŞBAŞKANI, BU ADAM KİME HİZMET EDİYOR ?

ABD'NİN STRATEJİK ORTAĞI ve BOP EŞBAŞKANI, BU ADAM KİME HİZMET EDİYOR ?
Başbakan Erdoğan, ABD'nin "The Wall Street Journal" gazetesinde 31 Mart 2003 tarihinde kendi imzasıyla yayınlanan bir yazısında "IRAK'TA YAŞAYAN ABD'Lİ KAHRAMAN BAY VE BAYAN ASKERLERİN, EN AZ ZAYİATLA ÜLKELERİNE MÜMKÜN OLAN EN KISA ZAMANDA DÖNMELERİ İÇİN DUA EDİYORUM ! demiş. Peki, Başbakan'ın bu sorumsuz açıklaması üzerine soruyoruz ! Ortadoğu coğrafyasında yıllar yılı dökülen kanın hesabını kim verecek ! Kim verecek !!!