EY BAHÇELİ, EY ŞEFKAT ÇETİN, ALDINIZ MAZLUMUN AHINI, ÇIKAR AHESTE AHESTE..!.

11 Ocak 2013

MHP'Lİ FARUK BAL NEYİN PEŞİNDE..?

MHP'Lİ FARUK BAL NEYİN PEŞİNDE..? 


 
"19 yıldır sıkıntılarını ve yokluğunu paylaştığım ama asla varlığını ve var olmasını paylaşamadığım eşim Faruk Bal'dan boşanıyorum.."

Ankara 1. Aile Mahkemesi'nde görülecek Boşanma telebi duruşması,  MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Faruk Bal ile 19 yıllık eşi Döndü Akkaşoğlu'nun arasında görülecek.


Başkent Ankara'nın tanınmış önemli Eğitimcilerinden, Marka Pİ Dershanesi Kurucusu ve Sahibi Döndü Akkaşoğlu (Bal), Milletvekili olan eşi Faruk Bal'ın 'iyi bir eş' olmadığı
gerekçesi ile Boşanma dilekçesini verdiği öğrenildi.

Alınan bilgilere göre; Döndü Akbaşoğlu, eşi Faruk Bal'a karşılıklı anlaşmalı dava açmasını ve çocukların haklarının korunmasını teklfi  ettiği, fakat Faruk Bal'ın bu teklifi kabul etmediği  öğrenildi


Bu arada Haberpress'e güvenilir kaynaklardan ulaşan bilgiler ise, oldukça ilginç..
 
Sayın Faruk Bal'ın adliyede hakim olarak, şu an boşanmak üzere olduğu Döndü Akkaşoğlu'nun bir davasına bakıyorken, o zaman ki, rahatsız(hasta) olan ilk eşinden ayrılarak evlenmişşş..
Bu doğrultuda Dödü Akkaşoğlu'nu da yanlış bilgilendirmiş o günlerde..
Ne garip değil mi..?
Sizin anlayacağınız, hasta olan ilk eşini yüzüstü bırakmış..
Davasına bakmakta olduğu bir hanımefendi ile de evlenmiş..
...........................

Bu arada, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin çok yakın çalışma arkadaşlarından olan Konya Milletvekili Faruk Bal'ın ilk eşinden olan oğlu Türkmen Ali Bal'ın MHP Meclis Gurubu bünyesinde, kızı Zeynep Ayşe Tarhan'ın ise Meclis TV'de çalıştığı öğrenildi. 
Herkesin çocukları da bu kadar şanslı mıydı acaba..?
Ya da, gece gündüz partinin çalışmalarına katıldığı halde, bir türlü iş bulamayan diğer ülkücüler..?
Sayın Faruk Bal, partisine destek veren ülkücüleri neden hatırlayamaz olmuştu..?
Sorular sorular... 
Ayrıca, bize ulaşan son bilgilere göre, Konya'da istenmeyen adam ilan edilen, Ülkücülerin de sevmediği  Faruk Bal'ın, Habererk'i ve İsmail Türk'ü mahkemeye verdiği, yakın çevresine de "benimle uğraşmanın bedeli ağır olacak" şeklinde konuştuğu söyleniyor.

MHP Genel Başkan Yardımcısı, Konya Milletvekili Faruk Bal ile 19 yıldan beri evli olan Ankara'da ki Marka Pi Dershanesi'nin sahibi Döndü Akkaşoğlu (Bal) , Faruk Bal aleyhine açmış olduğu boşanma davasını, kendi Facebook sayfasında yayınladığı bir duyuru ile kamuoyu ile o günlerde paylaşmıştı.

Facebook’ta yayınladığı “KAMUOYUNUN DİKKATİNE” başlıklı metin aynen aşağıdadır.
Kaynak: https://www.facebook.com/dondu.akkasoglu

Bir çoğunun yakından takip ettiği, dünyanın bir çok yerinde öğrencisi olan, çevresince sevilen, sayılan, sosyalliğiyle dikkatleri üzerine çeken, hareketli bir yaşam trafiğine sahip Döndü AKKAŞOĞLU’nu namı diğer “Döndü Hoca” yı bize anlatır mısınız?
 
Döndü AKKAŞOĞLU:  "1987 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünü bitirdim. Aynı dönemlerde yine Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi’nde pedagojik formasyon derslerimi tamamladım. Türkiye Cumhuriyeti İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük alanında yüksek lisansımı yaptım.1989 yılında Ankara’da bulunan sadece üç kolejden Yükseliş Koleji’nde öğretmenliğe başladım.
         Sosyal hayatımda oldukça yoğunumdur. Sanatla uğraşmayı çok sever, yağlı boya ve saz çalmak hobilerim arasındadır. Edebiyatla iç içe olduğum da bir gerçektir. Bunların en önemlisi ise ben bir ‘Anne’yim. Geleceğinden sorumlu olduğum üç evladım var. Kendi anne ile babasına karşı da sorumluluklarını yerine getiren bir evladımdır. Yüreğine insan sevgisini oturtmuş, ilkelerimden ve davamdan taviz vermeyen ‘zor’ bir insanımdır.
          Döndü Öğretmen öğretmenlik mesleğini severek yaptı. Öğretmenliği sadece meslek olarak ilke edinmeyip, ‘anaç’ yönüyle öğrencilerini her zaman sarıp, kucakladım.  Bunun sayesinde ve oturmuş kişiliğimle beraber öğrencilerime daima idol oldum. 1987 yılından bu yana, Atatürk’ün bizim için kurduğu bu memlekete birçok evlat verdim. Doktor, mühendis, avukat, öğretmen olan, kendine ve topluma faydalı gençler yetiştirdim. Bu gençler vatan ve millet sevdasıyla sadece Türkiye de değil bütün dünyada hizmette bulunmaktadır.
           Döndü Öğretmen inandığı yol davasında yorulmadan yürüyen bir yürek, yenilgisini de kabullenmeyecek kadar hırslı, başarı yolunda her şeye rağmen yılmayan  ve sabrı kendine yol edinmiş bir anne, bir eğitmen, bir vatanseverdir.
          Geri dönen tek meslek öğretmenliktir.  23 senedir yetiştirdiğim öğrencilerim, şimdilerin velisi olarak çocuklarını okutuyorlar. Artık ikinci kuşakları yetiştirmeye, onlara dersin ve öğrenimin yanında vatan, millet, Atatürk sevgisini aşılamaya onlarla bir aile olmaya devam ediyoruz."
------------------------------------------------

 

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH GÜLEN VAR !

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH  GÜLEN VAR  !
"Ergenekon diye bir örgüt yoktur, bu Ergenekon tertibinin arkasında Fethullah Gülen vardır !" diyen Gareth JENKİNS bu iddiasını yayınladığı bir raporla belgeledi. Raporu görmek için üstteki resmin üzerine tıklayınız !...

ARŞİV YAZILARIM