29 Temmuz 2012

OZAN ARİF ÖNCÜLÜĞÜNDE ERCİYES'TE "BÜYÜK BULUŞMA"..!


ÜLKÜCÜLER, 5 AĞUSTOS GÜNÜ ERCİYES'TE İFTARINI AÇACAK.. BÜYÜK BULUŞMA, ŞÖLENE DÖNÜŞECEK..DEĞİŞİM MESAJI ERCİYES DORUKLARINDA ATEŞLENECEK.. 

DEĞİŞİM.. HEMEN ŞİMDİ..

Facebook sayfasından duyurulan açıklama aynen şöyle:


Değerli Gönüldaşlarımız !

Ülkücü Hareketin Ozanı Sayın;  Ozan ARİF'in de Katılımıyla 5.Ağustos.2012 Pazar Günü İftarda Erciyesteyiz..

https://www.facebook.com/OzanArifTR


***

Ozan Arif'in Twitter Sayfasından yapılan duyuru ile bu haber doğrulandı.   Ülkücü Hareketin efsanevi ismi Ozan Arif'in katılacağı bu organizasyona İsmail Türüt ve Esat Kabaklı gibi önemli isimlerin de iştirak edeceği bildirildi..

İşte, o tweet:

İftarda Erciyes'teyiz, 5 Ağustos 2012'de!


MHP GENEL BAŞKAN ADAYLARI KATILACAK MI..
Bu büyük buluşmaya Koray Aydın ve Mansur Yavaş  gibi, muhtemel Genel Başkan adaylarından da, bazılarının katılacağı ifade ediliyor.

***

Ozan Arif, MHP Genel Başkanlığı'na aday olacak mı?

Ülkücü ve milliyetçi hareketin sembol ismi Ozan Arif, MHP'nin 4 Kasım'da yapacağı büyük kongrede Genel Başkan adayı olmayacağını açıkladı.

"HADDİMİ BİLİRİM"

Arif, yaptığı açıklamada, tabanın kendisine ısrarla aday olması teklifinde bulunduğunu belirtti. Genel Başkan adayı olmanın, herkesin hakkı olduğunu dile getiren Ozan Arif, şunları ifade etti: "Hakkı da, haddi de bilmek lazım. Ben haddini bilenlerdenim. Ben Ozan Arif'im. Ülkücü milliyetçi hareket bana görev biçmiştir. Ben hareketin sesi olmaya devam edeceğim. Bugüne kadar böyle siyasi hırslara girmedim, beklenti içinde olmadım. 4 Kasım'daki büyük kongremizde kesinlikle aday olmayacağım. Tabanın bana anlayış göstereceğine de inanmaktayım."

"BOZKURTLAR EN İYİSİNİ SEÇERLER"

Arif, ülkücülerin en iyi genel başkanı seçeceklerine inandığını vurgulayarak, şunları ekledi: "Biz bir Başbuğ Alpaslan Türkeş aramıyoruz. Böyle bir liderin artık gelemeyeceğini de bilmekteyiz. Ama kongrede kim, hangi yönetim seçilirse seçilsin Devlet Bahçeli ve yönetiminden kat kat daha iyi olacağından hiç şüphem yoktur. Yeter ki, ülkücülere tüzük oyunları ile siyasi tuzaklar kurmasınlar, imkan tanısınlar. Kongre salonuna soksunlar. Bozkurtlar en iyisini seçerler. El şerefsiz, ayak şerefsiz, biraz da olsa artık utanma-arlanma duygusu kaldığını ve bu duyguyu taşıyanların artık çekileceği ve gerçek ülkücülere şanslar tanınacağı ümidini taşımaktayım. Arzum, gerçek ülkücülerin MHP'yi yönetmesidir, küskünleri-dargınları toparlaması ve tek yumruk haline yeniden getirmesidir."

"BIRAKIN BIRAKIN TÜRKEŞ'İ..."

Ozan Arif 1970 ve yurtdışına çıkmak zorunda kaldığı 1980'li yıllar boyunca doldurduğu kasetlerle ülkücü camianın önde gelen sanatçılarından biri olmuştu. Ozan Arif, "Bırakın bırakın Türkeş'i" adlı parçasıyla 12 Eylül yönetimi tarafından gözetimde tutulan Alparslan Türkeş'in serbest bırakılması çağrısında bulunmuştu.


ENSONHABER----------------------------------------------------


ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH GÜLEN VAR !

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH  GÜLEN VAR  !
"Ergenekon diye bir örgüt yoktur, bu Ergenekon tertibinin arkasında Fethullah Gülen vardır !" diyen Gareth JENKİNS bu iddiasını yayınladığı bir raporla belgeledi. Raporu görmek için üstteki resmin üzerine tıklayınız !...

Dicle Üniversitesi’nin 2009-2010 Akademik Yılı açılış törenine katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, PKK terör örgütünün renklerinde elbise giymiş bir genç kız tarafından çiçeklerle karşılandı. Çiçeklerde PKK renklerini barındırıyordu. DTP'li Diyarbakır Belediye Başkanı Osman Baydemir , Arınç'a hitaben "mensubu olduğum camia size büyük bir sempati duyuyor" dedi.Bülent Arınç bu Diyarbakır gezisinde bol bol gözyaşı döktü, ağladı, hasret giderdi.... Kendisini karşılayan genç kızla kucaklaştı... Osman Baydemir ve yandaşları Bülent Arınç'ı niye bu kadar seviyor acaba ?....

İŞTE KÜRT AÇILIMI BU !...

İŞTE  KÜRT  AÇILIMI  BU !...
İŞTE, AKP İLE EŞKİYABAŞININ MECLİSTEKİ UZANTISI OLAN DTP ARASINDAKİ BUZLARI ERİTEN MÜTHİŞ BULUŞMA !... AKP'Lİ TBMM BAŞKANI MEHMET ALİ ŞAHİN, KÜRT AÇILIMI BÖYLE OLUR, DERCESİNE DTP'Lİ MİLLETVEKİLİ SELAHATTİN DEMİRTAŞLA BÖYLE KUCAKLAŞIYOR... İMRALI'DAKİ EŞKİYABAŞI BU GÖRÜNTÜLERDEN OLDUKÇA MEMNUN OLMALI DEĞİL Mİ ?...

İYİ BAKIN, SİYASETİN RANTINI YİYENLER NASIL DEĞİŞİYOR !

İYİ BAKIN, SİYASETİN RANTINI YİYENLER NASIL DEĞİŞİYOR !
SON OSMANLI HANEDANI !...

ARŞİV YAZILARIM

DENİZ FENERİ HORTUM ŞEBEKESİ !

ABD'NİN STRATEJİK ORTAĞI ve BOP EŞBAŞKANI, BU ADAM KİME HİZMET EDİYOR ?

ABD'NİN STRATEJİK ORTAĞI ve BOP EŞBAŞKANI, BU ADAM KİME HİZMET EDİYOR ?
Başbakan Erdoğan, ABD'nin "The Wall Street Journal" gazetesinde 31 Mart 2003 tarihinde kendi imzasıyla yayınlanan bir yazısında "IRAK'TA YAŞAYAN ABD'Lİ KAHRAMAN BAY VE BAYAN ASKERLERİN, EN AZ ZAYİATLA ÜLKELERİNE MÜMKÜN OLAN EN KISA ZAMANDA DÖNMELERİ İÇİN DUA EDİYORUM ! demiş. Peki, Başbakan'ın bu sorumsuz açıklaması üzerine soruyoruz ! Ortadoğu coğrafyasında yıllar yılı dökülen kanın hesabını kim verecek ! Kim verecek !!!