EY BAHÇELİ, EY ŞEFKAT ÇETİN, ALDINIZ MAZLUMUN AHINI, ÇIKAR AHESTE AHESTE..!.

08 Temmuz 2012

AZMİ KARAMAHMUTOĞLU, MHP İSTANBUL İL BAŞKANI GİBİ KARŞILANDI..!

İstanbul'dan Azmi Karamahmutoğlu'na tam destek

İstanbul'dan Azmi Karamahmutoğlu'na tam destek..

15 Temmuz 2012 Pazar günü yapılacak olan MHP İstanbul İl Kongresi'nde İl Başkanlığı'na aday olan Azmi Karamahmutoğlu'na İstanbullulardan büyük destek geliyor. Azmi Karamahmutoğlu da aldığı büyük destekle MHP İstanbul İl Kongresi'ne hazırlanıyor...
 
MHP 9. Olağan İstanbul İl Kurultayı 15 Temmuz Pazar günü gerçekleştirilecek. MHP İstanbul İl Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu ise düzenlediği kahvaltılı toplantıda adaylığını açıkladı.
MHP İstanbul İl Kongresi'nde aday olacak Azmi Karamahmutoğlu, MHP İstanbul İl Teşkilatı’nın 3 yıllığına yönetim kadrosunu seçeceğini ifade ederek, yeni MHP İstanbul Yönetimi’ni gelecek 3 yıl içinde 3 büyük seçimin beklediğine dikkat çekti. MHP İstanbul İl Kurultayı’ndan yaklaşık bir buçuk yıl sonra ‘Yerel Seçimler’, daha sonra ‘Genel Seçimler’ ve ‘Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nin yapılacağını kaydeden Azmi Karamahmutoğlu, yeni seçilecek MHP İl Başkanı’nı ‘Rüşt ispatında bulunmuş işinin ehli bir ülkücü olmalıdır. Teşkilatın her kademesinin tozunu yutmuş, emek vermiş ter dökmüş, hareketin hafızasına sahip, bugüne dair sözü, yarını için de öngörüleri ve hedefleri olan bir dava adamı olmalıdır’ sözleriyle tanımladı.
MHP İstanbul İl Teşkilatı’nın Genel Merkezin üzerindeki yükü hafifletmesi gerektiğini belirten MHP İstanbul İl Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu “15 milyon nüfuslu İstanbul'u, bir Anadolu şehrini yönetir gibi değil, aksine bir "genel merkezmişçesine" yönetecek bir il teşkilâtı olsun istiyoruz” diye konuştu.
Azmi Karamahmutoğlu, MHP İstanbul İl Başkanı olduğu takdirde yapacaklarını ise şu sözlerle anlattı:
“Bizim tasarladığımız İstanbul il yönetimi;  İstanbul halkına dönük yalnızca "idari-yönetsel" hedeflerle yetinmeyecektir. Yerel yönetimlerde iş başına gelmek gibi Belediyeciliği hedefleyen politik-idari amaçlarımızın dışında, benim çok önem verdiğim, İstanbul halkını hedefleyen "sosyal sorumluluk projelerimiz" de olacaktır. İstanbul'da yaşayan nüfusun İstanbul'u yaşamasını da sağlayacak projelerdir bunlar. Anadolu'dan göçüp gelen nüfusun İstanbul'da yaşarken geldiği köyü, kasabayı İstanbul'a taşımaması, burada yaşatmaması için; sorulduğunda artık "Ben İstanbulluyum" diyebilmesi için "Kent kültürünün" yaygınlaşması ve güçlendirilmesi gerekiyor. Bir kentli ideolojisi olan "Milliyetçilik düşüncesini" en rahat ulaştırabileceklerimiz şehirli nüfustur. 15 milyon nüfuslu İstanbul şehrinde "Ben İstanbulluyum" diyenlerin sayısı 2 milyondur. Ne yazık ki sadece 2 milyon. Göçüp gelen nüfusun hiç değilse çocuklarına "Ben İstanbulluyum" dedirtebilmek, Türk milliyetçiliği düşüncesine büyük katkılar sağlayacaktır. Çünkü şehirlileşme milletleşmenin dinamosu, motor gücüdür”

MHP BEŞİKTAŞ’TAN AZMİ KARAMAHMUTOĞLU’NA DESTEK

15 Temmuz’daki MHP İstanbul İl Kongresi’ne sayılı günler kala, İstanbul İlçe yönetimleri de destekleyecekleri adayları açıklamaya başladılar. MHP Üsküdar ve Eyüp ilçe başkanlıklarının Azmi Karamahmutoğlu’nu destekleyeceklerini açıklamasından sonra Karamahmutoğlu’na bir destek de MHP Beşiktaş İlçe Teşkilatı’ndan geldi. MHP Beşiktaş İlçe Başkanı Rıza Kolenoğlu yaptığı açıklamada MHP İstanbul İl Başkan Adayı Azmi Karamahmutoğlu’nu destekleme kararı aldıklarını açıkladı.

AZMİ KARAMAHMUTOĞLU KİMDİR?

Trabzon - Of doğumludur. İlk, orta ve lise öğrenimini Trabzon’da tamamladı. Çukurova Üniversitesi Mersin Meslek Yüksekokulu’nda İşletmecilik ön lisansını tamamlayıp, KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde başladığı lisans eğitimini Yakın Doğu Üniversitesi’nde sürdürdü.
Ülkü Ocakları’nda başladığı siyasi yaşantısını sırasıyla; Ülkü Ocakları İstanbul İl Yöneticiliği, Bakırköy ve Bahçelievler İlçe Başkanı, Bursa İl Başkanı, KKTC Kurucu Başkanı ve Ülkü Ocakları Genel Başkanı olarak sürdürdü.
12 Haziran 2011 seçimlerinde MHP’den İstanbul 3. Bölge milletvekili adayı gösterildi.
Profesyonel iş hayatında enerji ve turizm sektöründe 25 yıllık deneyime sahip olan Azmi Karamahmutoğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

MHP İSTANBUL İL BAŞKAN ADAYLARI

Adaylığını ilk açıklayan Erdem Karakoç'tan sonra bu hafta iki isim daha adaylığını açıklayacak.
Hafta sonu yapılan kahvaltılarla Azmi Karamahmutoğlu ve Memduh Yellice MHP İstanbul kamuoyuna adaylıklarını duyurdular.
Genel Merkezden olur aldığı söylenen Niyazi Paksoy'unda önümüzdeki günlerde adaylığını duyuracağı konuşulanlar arasında.

GAZETE5.COM

-----------------------------------------------------

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH GÜLEN VAR !

ERGENEKON'UN ARKASINDA FETHULLAH  GÜLEN VAR  !
"Ergenekon diye bir örgüt yoktur, bu Ergenekon tertibinin arkasında Fethullah Gülen vardır !" diyen Gareth JENKİNS bu iddiasını yayınladığı bir raporla belgeledi. Raporu görmek için üstteki resmin üzerine tıklayınız !...

ARŞİV YAZILARIM